بلاگ

Pork meatball ground round prosciutto. Sirloin bresaola ball tip shank tail porchetta pork boudin filet mignon flank jowl salami. Filet mignon bresaola pork boudin capicola prosciutto. Frankfurter chicken leberkas drumstick ball tip turducken rump spare ribs meatball. Tail salami pork loin ham. Drumstick flank porchetta, hamburger ham swine biltong chicken pancetta. Spare ribs prosciutto t-bone.

- John Doe

دریافت بک لینک یکی از مهم ترین موضوعاتی است که برای بهبود سئو وب سایت باید به آن توجه داشت.

Tags: , , ,
پورتفولیو چیست؟ مدیریت پورتفولیو به چه معناست؟

پورتفولیو (Portfolio) یا پرتفوی (نگارش نزدیک به تلفظ فرانسوی این کلمه) واژه‌ای است که حتی در فارسی هم رایج شده و اصطلاحاتی مثل پورتفولیو پروژه، پورتفولیو سرمایه گذاری، پرتفولیو طراحی لباس، پورتفولیو طراحی صنعتی و پورتفولیو عکاسی را زیاد می‌خوانیم و می‌شنویم.

خلاصه کتاب گاو بنفش اثر ست گودین

کتاب گاو بنفش اثر ست گودین یکی از کتاب‌های پر فروش و جذاب در حوزه‌ی بازاریابی است که نویسنده نکات بسیار ارزشمندی را برای افزایش فروش معرفی می‌کند و استراتژی‌هایی را در فروش پیشنهاد می‌دهد که باعث افزایش فروش می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم این خلاصه‌ی ارزشمند از کتاب را بخوانید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

معنی کلمه کاریزما چیست؟

مانند بسیاری از کلمه های زبان انگلیسی برای آشنایی با ریشه کلمه کاریزما و معنی کاریزماتیک بودن باید به سراغ ادبیات یونان و روم برویم. اما جستجو در آن‌جا هم نمی‌تواند پاسخ مطمئنی دربارهٔ معنای کاریزما به ما ارائه دهد. اختلاف‌نظر دربارهٔ معنی کلمه کاریزماتیک زیاد است و هیچ‌کس نتوانسته به یک جمع‌بندی نهایی برسد.

۱۰ اصل تولید محتوای ویدیویی که احتمالا نمی‌دانید!

شرکت‌ها به دلایل مختلف محتوای ویدئویی را به‌صورت آنلاین منتشر می‌کنند؛‌ ازجمله یافتن مشتریان، شرکا و حامیان مالی، آگاهی از برند، ایجاد تغییرات در جامعه، تبلیغ کسب‌وکار خود. نکتۀ حائز اهمیت این است که هدف شما از ایجاد محتوای ویدئویی هرچه که باشد، تا زمانی که از اصول ویدیو مارکتینگ پیروی نکنید، به هدف خود نخواهید رسید و بهره‌وری موردنظرتان را نخواهید داشت.

درباره ترنج

درباره پروژه طراحی خود با ما مشورت کنید.
ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد.

اشتراک ایمیل

لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید